Верифікований профіль
3
Роки досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
16
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
630
Останній візит на сайт
сьогодні
Вітаю!
Мене звати Юлія, працюю в агенції нерухомості ResidenT.
З задоволенням допоможу купити, продати, або здати в оренду житлову та комерційну нерухомість.

Оренда комерційної нерухомості (9)

  • ResidenT
    35 000 грн/міс
    921 грн/м²

    Семафорна вул., 14

    багатофункціональне приміщення
    38 м²
    1970 рік побудови
    сьогодні
    Оренда комерційного приміщення на червоній лінії, ж/м Північний, лівий берег. Капітальне приміщення площею 38 м² з окремим входом. Є підведення води, власний санвузол, електро потужність — 20 кВт. Ідеально підійде під магазин, кав’ярню, стоматологічний кабінет, салон краси чи інший вид бізнесу. Також є можливість додатково орендувати приміщення площею 4, 6 та 7 м². Вартість оренди — 35 000 грн. Детальна інформація та перегляд за номером телефону!
    Рієлтор
  • ResidenT
    15 000 грн/міс
    215 грн/м²

    житловий масив Тополя-2 вул., 28

    багатофункціональне приміщення
    70 м²
    сьогодні
    Оренда комерційного приміщення на ж/м Тополя 2 Панікахи буд. 28, навпроти кінотеатру «Січ» Перший поверх, окремий вхід, червона лінія ,зручне розташування та гарний пішохідний трафік. Загальна площа — 70 м². Планування: • 3 торгові зали кухня / кабінет / комора власний санвузол Переваги приміщення: автономне опалення наразі електричне, за потреби можливо переключення на газове (встановлений котел) кондиціонери гостьове паркування перед будівлею можливість встановлення власного генератора Чудово підійде під магазин, дитячий центр , салон, ветеринарний центр, стоматологію офіс або інший вид діяльності. Вартість 15 000 + ком платежі
    Рієлтор
  • ResidenT
    50 000 грн/міс
    272 грн/м²

    Богдана Хмельницького вул., 14

    багатофункціональне приміщення
    184 м²
    сьогодні
    Оренда Приміщення 184 м кв, по вул. Б. Хмельницького ( Косіора) Кабінетна система, 4 окремі кабінети, загальна зона, свій санвузол з душовою кабіною, гардеробна. Окремий вхід, 3/3 поверх, свіжий ремонт, кондиціонери. Гарний варіант під дитячий, медичний центр, б'юті індустрію, фітнес клуб, офіс Гарне розташування поруч житловий масив, зупинка транспорту. Ціна 50 000 грн + ком платежі
    Рієлтор
  • ResidenT
    7 500 грн/міс
    417 грн/м²

    Королеви Єлизавети ІІ вул. (Глинки), 15-А

    багатофункціональне приміщення
    18 м²
    сьогодні
    Оренда Приміщення 18 та 13 м кв, в самому центрі. 1. Кабінет 18 м кв, центр міста, 4 поверх, з ремонтом, фото 1-4 Вартість 7500 + ком платежі 2. Кабінет 13 м кв, з балконом, 4 поверх у самому центрі. Вартість 7000 грн + ком платежі Гарнтй варіант під бьюті індустрію, інтернет магазин, офіс. Є генератор на всю будівлю.
    Рієлтор
  • ResidenT
    15 000 грн/міс
    250 грн/м²

    Б. Хмельницького, 14

    приміщення вільного призначення
    60 м²
    сьогодні
    Сдам Помещение 60 м кв, 2 комнаты, МПО, 2 кондиционера, хорошая косметика, счётчик , свой санузел с душевой кабиной , бойлер. Отдельный вход Помещение расположено по ул. Б Хмельницкого, левый берег
    Рієлтор
  • ResidenT
    6 400 грн/міс
    457 грн/м²

    Королеви Єлизавети ІІ вул. (Глинки), 15-А

    багатофункціональне приміщення
    14 м²
    сьогодні
    Оренда 6 окремих кабінетів, кабінетна система, свій окремий санвузол, в кожному є кондиціонер, площа від 11 до 22 м кв, 5/5 поверх. Просторі, сонячні в самому центрі міста, охорона, відеоспостереження, гарна вхідна група. Вартість: 11 м кв - 5000 грн 14 м кв - 6400 грн 20 м кв -9200 грн 23 м кв - 10000 грн. Є можливість орендувати все разом або по кабінетно. З будь-яких питань телефонуйте
    Рієлтор
  • ResidenT
    6 000 грн/міс
    375 грн/м²

    Королеви Єлизавети 2, 15

    багатофункціональне приміщення
    16 м²
    сьогодні
    Оренда Кабінету у самому центрі міста, по вул. Королеви Елізавети 2 Площа 16 м кв, 5/5 поверх, з балконом та нішею (можна використовувати як зону очікування, або гардероб. Вартість - 6000 грн Додаткова інформація за номером телефону.
    Рієлтор
  • ResidenT
    6 800 грн/міс
    300 грн/м²

    по Яворницького, 65

    приміщення вільного призначення
    23 м²
    сьогодні
    Оренда Приміщення 22,7 м кв, 4 поверх, креативне оформлення простору, гарний вид з вікна. Центр міста, відеоспостереження, охорона, гостьовий паркінг. Гарний варіант під офіс, навчальний центр, бьюті індустрію. Вартість 6800 грн + світло по лічильнику. Світло є завжди, доступ 24/7.
    Рієлтор
  • ResidenT
    5 600 грн/міс
    348 грн/м²

    по. Яворницький, 65

    багатофункціональне приміщення
    16 м²
    вчора
    Оренда Кабінету 16.1 м кв, з кондиціонером та ремонтом. Самий центр міста, гарна локація, відеоспостереження є своя парковка та бомбосховище. Ціна 5600 грн + світло по лічильнику
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.